Церкви у нашому селі. Під час вивчення матеріалів Рівненського обласного державного архіву, які стосуються нашого села, було віднайдено відомості про самостійну Миколаївську церкву села Пустоівання.
Ці відомості датуються 1829 – 1861 роками.
Церква була побудована у 1775 році на кошти прихожан. Утримання церковних споруд, їх ремонт здійснювався переважно за рахунок прихожан. А в окремі роки за рахунок місцевого поміщика Тарнавського (1844р.) . Церковне господарство – площа орної землі і сінокосів досягала сто десятин. Земля, як правило оброблялася прихожанами. Практикувалася система відробітків. За здійснення церковного обряду похорону необхідно було відпрацювати на церковній землі протягом кількох днів.
У 1855 році церква була відзначена за " доброхотные посильное пожертвование на военные надобности в 1854 году".
10 грудня 1882 року церква горіла. Але згодом була відбудована і проіснувала майже 290 років. Радянська влада була особливо ворожою у своєму ставленні до релігії і церкви. Наприкінці 1950-х років було ухвалено низку актів, які зменшили можливість відкриття храмів, проте істотно полегшили їх закриття. З 1959 року розпочалася кампанія закриття церков і монастирів. Церква була закрита, а потім зруйнована. Сталося це всередині 60-х років ХХ ст.
У 1989 році була побудована нова церква, однак не в центрі с. Пустоіванного, а неподалік від школи Рудня – Почаївська. Відкрилася вона 10 листопада в день Іова. В с. Іванівка дерев'яна церква була побудована у 1912 р, і теж була знищена в 1961 р. У1991р. на кошти прихожан була знову побудована церква, яка діє і зараз.