Фонд бібліотеки поповнився книгами, що безкоштовно надійшли за Державною програмою «Українська книга». Усі видання виключно українською мовою. Нова хвиля української літератури – ясрава, різножанрова, захоплюча. Серед авторів —сучасні письменники: Наталя та Олександр Шевченки, Марина та Сергій Дяченки, Марія Матіос , ін.; із зарубіжних —Марсель Пруст, Умберто Еко, Ю. Несбьо, Стіг Ларссон.
Хочемо звернути увагу молодших читачів на книги для дітей сучасних авторів : ніжні казочки від Лесі Мовчун, зібрані у книзі «Арфа для павучка», та Катерини Булах «День кота».
Ільченко О. Наші птахи. Круки, шуліки, мартини та інші птахи України
На теренах нашої батьківщини мешкає приблизно 300 видів птахів. Письменник О. Ільченко та художник-орнитолог І. Землянських яскраво відобразили життя та особливості 30 із 300 видів рідних для України пташок, об'єднавши за ареалом життя: степ, гори, ліс, водойми та місто.
Жулинський М. Г. Українська література: творці і твори
Цю свою книжку Микола Григорович Жулинський замислював як велику шпаргалку. Провідна ідея книжки: змагання за своє світобачення для багатьох українських письменників було змаганням за збереження цілісності української культури, за збереження і розвиток української мови, а отже — української нації.
Важливим складником цієї своєрідної антології є художні тексти, ретельно дібрані до кожного нарису, серед них — раритетні чи призабуті. Для тих, хто вивчає чи викладає українську літературу, всіх небайдужих до історії й сучасності української словесності.
Кралюк П. М. Князі Острозькі
Вагому роль в історії українських земель періоду Середньовіччя відіграла династія князів Острозьких, зокрема ії представники Костянтин Іванович (бл.1460-1530) та його син Василь-Костянтин (1526-1608). Саме після розпаду Київської Русі, а пізніше загибелі Галицько-Волинської держави виступили продов-жувачами давньоруських політичних та культурних традицій, про це свідчать найяскравіші діяння представників цієї династії.